zdjecie

Relaks

Pielęgnacja i dbanie o siebie służy nie tylko ładnemu wyglądowi, ale także dobremu samopoczuciu. Bycie wypoczętym i zrelaksowanym wpływa niebywale na urodę. Stres i niedobór snu natychmiast stają się zauważalne w naszym wyglądzie, głównie na twarzy i w spojrzeniu. Zachęcamy zatem do wygospodarowania czasu na zajęcie się sobą i wizytę w Salonie Urody Planeta Piękna. Poddanie się zabiegom kosmetycznym, pielęgnacyjnym, relaksacyjnym oraz odstresowanie się w miłym i przyjaznym otoczeniu. W naszym salonie dbamy nie tylko o ciało, ale i o nastrój oraz pozytywne samopoczucie klientów. Ukoimy zmysły, zapewnimy wewnętrzne wyciszenie oraz zapomnienie o codziennych problemach.

Każdą wizytę w salonie rozpoczynamy powitalnym rytuałem picia herbaty SPA. Ten przyjemny dla podniebienia gest stworzyliśmy z myśla o zachowaniu harmonii pomiędzy dbaniem o naturalne piękno w salonie, a wewnętrznym działaniem organizmu klienta.

Kolejnym gestem jest konsultacja oraz dobranie odpowiedniego zabiegu z szerokiej oferty. Rozpoczynając od pielęgnacji twarzy, masaży poprzez zabiegi oczyszczające ciało i dusze, kończąc na dbaniu dłoni i stóp. Po zabiegach ciało i umysł pozostają w harmonii, a to pozwala naładować się pozytywną energią i poczuć się wyjątkowym.

Spraw przyjemność ważnej dla Ciebie osobie i kup już dzisiaj Bon Upominkowy na dowolnie wybrany zabieg z oferty.

Galeria

zdjecie zdjecie